فروش آب دیونیزه 4 لیتری درجه 1

آب دیونیزه آبی است که یون های مضر آن حذف شده و مناسب برای آشامیدن نمی باشد،فروش این محصول در حجم های مختلف از قبیل ۴ لیتری برای مصارف صنعتی در بازار انجام می گیرد.

فروش آب دیونیزه 4 لیتری درجه 1

آب دیونیزه چیست و چه کاربردی دارد؟

آب دیونیزه چیست و چه کاربردی دارد؟

آب دیونیزه همانطور که گفته آب خالص است که یون های آن کاملا کنار گذاشته شده .یون مولکولها یا اتم هایی هستند که دارای بار منفی و مثبت الکتریکی هستند .کاربرد آب دیونیزه در صنایع پزشکی ،لوازم آرایشی مانند لاک های حاوی استون ،محلول در کرم های آرایشی و نرم کننده ،شوینده ها و لوازم بهداشتی، ژل ها و محلول های ضد باکتری و ضد عفونی کننده .صنایع ساخت قطعات فلزی،شستن ابزار آزمایشگاه ها. 

آب دیونیزه نسبت به آب های دیگر املاح کمتری داشته و از خلوص بیشتری برخوردار است به همین دلیل تولیدات بهتری را حاصل می کند و رسوب کمتری در دستگاه باقی گذاشته و عمر دستگاه را افزایش می دهد.

آب دیونیزه در صنایع حساس کاربر دارد ،کاربرد های ظریف و حساس صنعتی، صنایع آلات نظامی،داروسازی،آب بندی قطعات فلزی و…

شستن قطعات فلزی بیمارستان ها،قابل استفاده در کارگاه های تحقیقاتی دانشگاه ها،درمانگاه ها ،آزمایشگاه های بیولوژی و پاتوبیولوژی.‌‌‌‌…..

خنک کردن قطعات صنعتی،کار های غیر حساسیت  صنعتی،کارکرد واکنش های شیمی در صنعت 

از دیگر کارکرد های آب دیونیزه به طور واضح و ملموس استفاده در دستگاه دیالیز کلیه است.

باید توجه شود که آب دیونیزه به هیچ وجه مناسب آشامیدن نیست.این آب عاری از تمام مواد معدنی نیست ،اما میزان واکنش پذیری آن بسیار بالا است که میتواند موجب پوسیدن دندان ها و از بین رفتن بافت های حساس و لطیف بدن باشد .همچنین ممکن است این آب حاوی باکتری و میکروب باشد و بیماری هایی را برای انسان ایجاد کند.

قیمت هر لیتر آب دیونیزه در بازار

قیمت هر لیتر آب دیونیزه در بازار

قیمت آب دیونیزه بستگی به وزن آن و کیفیت آن دارد ،این آب در گالن های بیست لیتری،چهار لیتری و سایر وزن ها و…….

آب دیونیزه با وجود مزایای بیشتری که در صنعت از مقطر دارد ولی به دلیل هزینه های کم در تولید آن با قیمت نازل تری تولید و عرضه می شود.

همچنین طیف گسترده ای از آب دیونیزه صادراتی از کشور های خارجی وجود دارد که از نظر کیفیت درجه بندی مختلفی دارد.

آب دیونیزه با وجود قیمت نازل تر از آب مقطر و سایر مایعات شیمیایی ،اخیرا قیمت چشم گیری را در کشور ما به خود اختصاص داده،زیرا کاربرد آن محدود به صنایع است و نقش مهمی را در این زمینه ایفا میکند‌.

در اخر قیمت هر لیتر از آب دیونیزه بستگی به خلوص آن و کاربرد ها و میزان دسترسی به آن دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top