نمایندگی فروش آب مقطر تهران

نمایندگی فروش آب مقطر در تهران، کرج و اصفهان، و برخی از شهرستانهای دیگر انواع محصولات از جمله آب مقطر دیونیزه را عرضه می کند. این محصول در بسته بندی های مختلف عرضه شده و پاسخگوی نیاز انواع کاربردهای صنعتی، آزمایشگاهی، پزشکی و دارویی خواهد بود.

فروش در سطح شهر تهران

متقاضیان و شهروندان عزیز تهران برای تهیه هر مقدار آب مقطر که نیاز دارند، می توانند با ما تماس گرفته و آب دیونیزه را در محل تحویل بگیرند. هم اکنون فروش آب مقطر هم به صورت بسته بندی شده و هم به شکل فله در سراسر تهران انجام می پذیرد.

نمایندگی فروش آب مقطر

نمایندگی فروش آب مقطر در کرج

علاوه بر استان تهارن در استان البرز (کرج) نیز فروش آب مقطر به صورت بسته بندی شده و در حجم های 5 و 20 لیتری صورت میگیرد. البته متقاضیانی که آب خالص را به صورت فله و تانکری نیاز داشته باشنند، آب دیونیزه با تانکر برای آنها ارسال می شود که هزینه حمل جداگانه محاسبه خواهد شد.

این آب خالص به روش or و با درجه خلوص صفر تولید و بسته بندی می شوذ و قابل اسال به نقاط دور با تانکر می باشد.

آب مقطر دیونیزه در تهران

مراکز فروش آب مقطر

در برخی از نقاط شهری نمایندگی هایی وجود دارد که کار فروش آب مقطر تهران را به صورت کلی و جزئی برعهده داشته است و همچنین در سایر مغازه های سطح بازارها این آب را پخش می نمایند.در شهر تهران کارگاه تولید در مولوی و شهرک صنعتی خاوران کار تولید و توزیع آب مقطر را به عهده دارند و سالانه محصولات خوب و باکیفیت را به بازارها عرضه می دارند.

 

در این نقاط در تهران وکرج آب مقطر عرضه می شود:

  1. چهار راه سیروس ، به سمت مولوی
  2. جاده خاوران، شهرک صنعتی خاوان که آب مقطر با تانکر برای مشتری ارسال می شود.
  3. محمد شهر در کرج

نمایندگی فروش آب مقطر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top