فروشنده عمده آب مقطر کولر با کیفیت عالی

آب مقطر کولر یک محصول با کیفیت و درجه یک و کاملا بهداشتی می باشد که در داخل کشور تولید می شود فروشنده عمده آب مقطر کولر با کیفیت عالی این محصول را به صورت عمده ارائه کرده است خرید آب مقطر به صورت عمده از مزایای اقتصادی خوبی برخوردار می باشد

فروشنده عمده آب مقطر کولر با کیفیت عالی

مشخصات آب مقطر مناسب برای کولر چیست؟

مشخصات آب مقطر مناسب برای کولر چیست؟ کوله ها به خاطر داشتن فناوری بسیار پیچیده می تواند به طور جدی با آب مقطر های نامناسب آسیب ببیند به سبب آسیب دیدگی دستگاه شود از مشخصات آب مقطر مناسب این است که این محصول باید توسط شرکتهای معتبر صنعتی تولید شده باشد شرکت های صنعتی دارای پروانه های تولید از وزارت صنعت و معدن هستند از این رو کیفیت کار آنها همیشه بالا می باشد.

آب مقطر مناسب برای کولر دارای هیچ گونه ناخالصی نمی باشد از این رو برای استفاده در کولرها بسیار مناسب هستند. این آب مقطرها باعث رسوب در قسمت های کولر نمی شوند و کارکرد دستگاه به مراتب بهتر خواهد بود.

آب های معمولی به خاطر دارا بودن مقادیر زیادی آهک و املاح معدنی در داخل خود پس از مدتی در دستگاه کولر و لوله های آن رسوب کرده و سبب گرفتگی آنها می شود و نیازمند به تعویض و یا تعمیر کولر می‌شود اما آب مقطر به خاطر گذراندن مراحل تبخیر و تقطیر در تولید، دارای هیچ کدام از این ناخالصیها نمی باشد و کاملا مناسب برای استفاده در دستگاه کولر است.

از کجا آب مقطر باکیفیت برای کولر بخرم؟

از کجا آب مقطر باکیفیت برای کولر بخرم؟ کیفیت آب مقطر را می توان با انجام یک تست ساده فهمید مقداری از آب مقطر تهیه شده را در داخل یک ظرف استیل بریزید و آن را به مدت یک شب روی بخاری و یا یک سطح گرماده بگذارید پس از گذشت چند ساعت آب داخل ظرف بخار می شود و اگر لکه هایی سفید بر روی سطح ظرف استیل مشاهده کردید دریابید که آب مقطر تهیه شده از کیفیت خوبی برخوردار نیست آب به خاطر نداشتن املاح معدنی و سایر املاح و گذر از دیگ های بخار لوله های تقطیر به  آب مقطر تبدیل می شود و اگر شما در داخل ظرف اثرات املاح و یا نمک و یا را مشاهده کنید این نشان می دهد که آب مقطر از کیفیت خوبی برخوردار نیست در صورتی که شما اگر این آزمایش را بر روی یک آب مقطر خوب و با کیفیت امتحان نمایید پس از تبخیر شدن آب داخل ظرف هیچ گونه اثری از املاح معدنی دیده نمی شود از همین رو این واحد پخش کننده معتبر آب مقطر، امکان خرید یک محصول با کیفیت را برای شما فراهم کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top