خرید آب مقطر 5 لیتری دوبار تقطیر

خرید آب مقطر 5 لیتری یکبار تا چهار بار تقطیر برای مصارف آزمایشگاهی و سایر مصارفی که به حجم کمتری از آب مقطر تیاز دارد، کاملا مناسب هستند. آب مقطر 5 لیتری دیونیزه شده یک محصول کاملا مناسب بوده که نیاز مراکز مختلف به آب خالص را به خوبی برطرف می کند.

علاوه بر آب مقطر 5 لیتری، آب مقطر دیونیزه در حجم های 4 و 20 لیتری نیز قابل عرضه است.

خرید آب مقطر 5 لیتری مخصوص دندانپزشکی

آب مقطر برای مصارف دندانپزشکی و استفاده در یونیت های مطب های دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. مناسب ترین نوع آب مقطر برای استفاده در مراکز دندانپشزکی و بیمارستانی، آب مقطر 5 لیتری می باشد. آب مقطر 5 لیتری از این جهت که به صورت 4 تایی بسته بندی می شود جای کمی را اشغال کرده و به راحتی قابل انبار کردن برای مصارف ماهیانه و سالیانه می باشد.

خرید آب مقطر 5 لیتری

موارد استفاده آب مقطر 5 لیتری

آب مقطر دیونیزه 5 لیتری برای موارد زیر بسیار پر مصرف است:

  • مطب های دندانپزشکی
  • مصارف بیمارستانی
  • فروشگاههای تجهیزات پزشکی
  • استفاده در دستگاه لیزر
  • استفاده در اتو بخار
  • مصارف آزمایشگاهی
  • و…

خرید آب مقطر

خرید آب مقطر 5 لیتری دیونیزه

آب مقطر 5 و 4 لیتری در بسته بندی های چهار تایی به خوبی می تواند در دندانپزشکی ها، بیمارستانها، فروشگاههای تجهیزات پزشکی و.. استفاده شود.آب خالص تولید شده در چهار گرید تولید می شود که دوبار تقطیر بیشترین تقاضا را دارد. البته این نوع آب مقطر کاملا دیونیزه شده نیز می باشد و فاقد هر گونه املاح معدنی است.

آب مقطر 3 و چهار بار تقطیر نیز بنا به سفارش مشتری قابل تولید و عرضه است که دارای قیمت بالاتری است.

خرید آب مقطر

[toggle title=”پیشنهاد ویژه” state=”open”]متقاضیان گرامی که در بیش از 1000 لیتر آب مقطر 5 لیتری خریداری کنند تا 15 درصد از تخفیف برخوردار خواهند شد.همچنین برای سفارشات شهرستان بخشی از هزینه حمل به عهد ما خواهد بود.[/toggle]

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top