بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر دوبار تقطیر / قیمت آب مقطر دوبار تقطیر دیونیزه

قیمت آب مقطر دوبار تقطیر دیونیزه

قیمت آب مقطر دوبار تقطیر دیونیزه بسته به نوع روش تولید آب خالص، متفاوت بوده و هر لیتر آن از ۳۰۰ تا ۸۰۰ تومان متفاوت است.همچنین فروش این محصول به صورت بسته بندی و یا فله در قیمت تمام شده تاثیر دارد.

قیمت انواع آب مقطر

آب مقطر در حالت کلی در بازار به دو نوع آب مقطر و آب دیونیزه عرضه می شود.شاید برای شما سوال پیش آید که فرق آنها در چیست. فرق این دو محصول روش تولید انهاست. آب مقطر از روش بخار و میعان بدست می آید اما آب دیونیزه از روش ro و عبور از فیلترهای مخصوص آب خالص سازی می شود.

قیمت آب مقطر دوبار تقطیر

قیمت این دو محصول باهم متفاوت بوده و قیمت آب دیونیزه به دلیل هزینه های کمتر، مناسبتر است. نکته قابل توجه این است که کیفیت این دو محصول قدری باهم متفاوت است و آب دیونیزه به دلیل اینکه تمام یونهای آن گرفته می شود خالص تر است.

آب مقطر دوبار تقطیر

اب مقطر دوبار تقطیر در واقع از تصفیه دو یا چند باره آب بدست می آید.در واقع آب مقطر دوبار تقطیر که در بازار وجود دارد همان آب دیونیزه است یک یا چند بار تصفیه شده است.

قیمت آب مقطر دوبار تقطیر

قیمت آب دیونیزه

آب دیونیزه همان طور که گفته شد دارای قیمت مناسبتری است. هر لیتر آب دیونیزه فله بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومان به فروش می رسد.همچنین قیمت آب مقطر دوبار تقطیر ۵ لیتری ۹۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت آب مقطر دوبار تقطیر

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عرضه کننده: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
پست الکترونیکی:mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آب مقطر دیونیزه

فروش آب مقطر دوبار تقطیر

آب مقطر در صنایع و موارد بسیار حساس استفاده می شود. آب مقطر دوبار تقطیر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام