بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر پزشکی / قیمت آب مقطر آمپول تزریقی و پزشکی

قیمت آب مقطر آمپول تزریقی و پزشکی

قیمت آب مقطر آمپول تزریقی و پزشکی در بازار ها بر طبق لیست هایی تعیین می شود که شرکت های تولید کننده آن ها را تنظیم می کنند. آب مقطر تزریقی بیشتر در حجم ۵  سی سی تولید و عرضه می شود. قیمت هر بسته ۱۰۰۰ تایی بسته به میزان سفارش ۲۸۰ تا ۳۵۰ هزار تومان است.

آب مقطر را در بازار ها می توان در بازار ها در قالب بسته بندی های متنوعی خریداری کرد و به همین سبب است در قیمت های متفاوتی در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

قیمت آب مقطر آمپول

کاربرد آب مقطر تزریقی و پزشکی

وقتی در مورد آب مقطر تحقیق می کنیم متوجه می شویبم که این محصولات در بازار ها در انواع و اقسام مختلفی هستند که از نظر عوامل متعددی با همدیگر تفاوت دارند. آب مقطر از نظر درجه کیفی متفاوت است زیرا شرکت های تولید کننده آن ها با همدیگر فرق دارد و هر کدام با ویژگی هایی در خطوط تولیدی کارخانه ها آماده می شوند. در ادامه مطلب می خواهیم در مورد کاربرد آب مقطر تزریقی و پزشکی که به قرار زیر است:

  • آب مقطر آمپول تزریقی و پزشکی
  • آب مقطر تزریقی بیمارستانی
  • آب مقطر تزریقی حلال واکسن
  • آب مقطر تزریقی سرم

قیمت آب مقطر آمپول

قیمت آب مقطر آمپول

حفظ سلامت انسان در گرو رعایت نکات بهداشتی در زمینه های درمانی می باشد. در زمینه تزریق آمپول باید از ضد عفونی کننده ای مرغوب استفاده شود که با وارد شدن سرنگ به بدن میکروبی یه بدن تزریق نشود. از نمونه مواد مورد نیاز در این زمینه آب مقطر آمپول است که بسیار وجود شان ضروری می باشد. قیمت آب مقطر آمپول در بازار ها مشخص شده می باشد و بر اساس پارامتر های مختلفی تعیین می گردد. در ادامه مطلب به بیان مواردی که در قیمت آب مقطر آمپول تاثیر دارد می پردازیم:

  •  بسته بندی آب مقطر
  • شرکت تولید کننده آب مقطر
  • وزن بسته بندی آب مقطر
  • نحوه فروش آب مقطر
  • میزان عرضه و تقاضای آب مقطر تزریقی

قیمت آب مقطر آمپول

آب مقطر آمپول تزریقی و پزشکی

در میان انواع مختلف آب مقطر ها آب مقطر آمپول تزریقی و پزشکی است که عمدتا توسط شرکت های پخش دارویی عرضه می گردد. ما نیز آب مقطر آمپول تزریقی را به صورت فروش آزاد عرضه می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عرضه کننده: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
پست الکترونیکی:mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آب مقطر تجهیزات پزشکی

خرید انواع آب مقطر تجهیزات پزشکی

آب مقطر تجهیزات پزشکی شامل آب مقطر دیوینزه معمولی و آب مقطر استریل می باشد. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام