فروش آب مقطر 1 لیتری استریل شده

آب مقطر 1 لیتری استریل شده در بسته بندی 12 تایی آماده عرضه و فروش در سراسر کشور است. آب مقطر یک لیتری جهت استفاده در مراکز بیمارستانی، آزمایشگاهها، داروخانه ها و افرادی که برای نوشیدن حتما باید از آب مقطر استفاده کنند، بسیار مناسب است.

آب مقطر 1 لیتری

انواع آب مقطر 1 لیتری

آب مقطر یک لیتری به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود:

 • آب مقطر دیونیزه
  آب مقطر دیونیزه معمولی همانطور که از اسم آن پیداست فقط فرآیند یون زدایی بر روی آن انجام می شود و یونهای آن تاحدود زیادی از بین می شود که به آن آب دیونیزه می گویند.
  آب مقطر دیونیزه یک لیتری بیشتر برای مصارف آزمایشگاهی و تعویض روغنی ها و باطری سازی ها استفاده می شود. سفارش عمده این محصول در حجم 12 تایی و 6 تایی تولید و عرضه می شود.
 • آب مقطر دیونیزه استریل
  آب مقطر دیونیزه 1 لیتری استریل برای مصارف بیمارستانی، اتاق عمل، کلینیکها و همچنین برای مصرف خوراکی کاربرد دارد.
  بیمارانی که آب معمولی نمی توانند مصرف کننذ باید از آب مقطر استریل شده جهت نوشیدن استفاده نمایند. توچه داشته باشید آب دیونیزه معمولی که در بازار موجود است برای نوشیدن مناسب نیست.
  این محصول در دستگاههای قهوه ساز نیز استفاده می شود زیزا فاقد هر گونه املاحی است.

آب مقطر 1 لیتری

فروش آب مقطر 1 لیتری

فروش این محصول عمدتا در بسته بندی 12 تایی انجام می شود. بسته به نیاز در بسته بندی 18 تایی نیز قایل سفارش است. البته آب مقطر استریل فقط به صورت دوازده تایی بوده و حداقل سفارش دو بسته باید باشد.

جهت ارسال به شهرستانها از طریق باربری ظرف 2 روز کاری سفارش ارسال می گردد.

جهت سفارش عمده و همچنین سفارش صادراتی انواع آب مقطر معمولی و استریل آماده همکاری با صادر کنندگان و تجار هستیم.

آب مقطر 1 لیتری

قیمت آب مقطر یک لیتری

قیمت آب مقطر 1 لیتری معمولی که استریل شده نیست برای سفارش عمده 4900 تومان و آب مقطر استریل یک لیتری جهت مصارف بیمارستانی و به کلی 12000 تومان است.

توجه داشته باشید که اختلاف قیمت این دو ناشی از استریل بودن است. روش تولید آب مقطر استریل و آب دیونیزه متفاوت بوده و هزینه بر است. توجه داشته باشید که آب مقطر را به عنوان آب دیوینزه استریل شده به شما نفروشند چون قیمت بالاتری پرداخت می کنید اما در واقع آب دیونیزه خریداری می کنید.

آب مقطر 1 لیتری

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top