خرید آب مقطر 20 لیتری

آب مقطر 20 لیتری با قیمت مناسب برای خرید عمده و جزیی به فروش می رسد. این محصول در انواع دیونیزه، تقطیری و استریل شده قابل عرضه است.

آب مقطر 20 لیتری

انواع مختلف آب مقطر

آب مقطر در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود که بسته به کیفیت، نوع تولید و بسته بندی می تواند به موارد زیر دسته بندی شودک

 1. آب مقطر صنعتی
  آب مقطر جهت مصارف صنعتی هم به صورت فله و عمده و هم در ظروف 20 لیتری قابل عرضه است. اگر مصرف شما زیر 2000 لیتر باشد و مخزن مناسب برای ذخیره سازی آب مقطر نداشته باشید بهتر است که این محصول را در گالن های 20 لیتری تهیه و خریداری کنید.
  آب مقطر 20 لیتری تا شش ماه کیفیت آن تغییری نخواهد کرد در صورتی که در نور از تابش مستقیم آفتاب و محیط مناسب نگهداری شود.
  آب مقطر صنعتی علاوه بر بسته بندی به راحتی در مخازن 1000 لیتری نیز قابل فروش است.
 2. آب مقطر دیونیزه
  اب مقطر دیونیزه 20 لیتری آبی است که فاقد املاح محلول در آب باشد یا به عبارتی یون زدایی شده باشد. در بازار این آب خالص بیشتر به اشتباه به اسم آب مقطر شناخته می شود.
 3. آب مقطر استریل
  به آبی که علاوه بر خالض سازی به هر طریقی میکروارگانیسمهای آن از بین رفته باشد آب مقطر استریل می گویند. ابن نوع آب خالص برای استفاده در بیمارستاتها و مراکز آزمایشگاهی و همچنین برای نوشیدن قابل استفاده است.
 4. آب مقطر فوق خالص
  آب مقطر فوق خالص آب دیونیزه است که فاقد هر کونه املاح بوده و هدایت الکتریکی(EC) آب تقریبا نزدیک صفر است. در گالن های 20 لیتری بهداشتی می توان این آب را ذخیره و استفاده کرد.

آب مقطر 20 لیتری

پخش آب مقطر 20 لیتری

پخش کلی و جزیی آب مقطر 20 لیتری با سختی صقر جهت مصارف صنعتی و آزمایشگاهی انجام می شود.

همچنین برای مصارف حساس آب مقطر فوق خالص استریل شده آماده عرضه است.

تقریبا نیمی از هزینه آب مقطر مربوط به گالن بوده که برای کاهش قیمت می توانیم از گانل های آبی استفاده کنیم . ایم گالن نسبت به گالن سفیذ دارای قیمت کمتری است.

آب مقطر 20 لیتری

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top