بازار آب مقطر ایران
خانه / آب دیونیزه شده / آب مقطر ۲۰ لیتری دیونیزه شده

آب مقطر ۲۰ لیتری دیونیزه شده

آب مقطر ۲۰ لیتری به روش دیونیزه تولید شده و در گالن های ۲۰ و ۱۸ لیتری با قیمت مناسب در تهران،کرج، اصفهان و سایر شهراستانها توزیع می شود.

گالن ۲۰ لیتری آب مقطر

برای مصارف جزیی و غیر فله، مناسبرترین و راه استفاده از آب مقطر در گالن های ۲۰ لیتری است.این محثول در طروف پلی اتیلنی بارگیری و به سراسر کشور ارسال می شود. قیمت این محصول به قیمت گالن هم بستگی دارد. حداقل قیمت یک گالن خالی ۵۰۰۰ تومان است.

آب مقطر 20 لیتری

قیمت آب مقطر ۲۰ لیتری

قیمت آب مقطر شامل قیمت آب خالص و هزینه گالن است.قیمت گالن از ۵۰۰۰ تومان به بالا می باشد و برای مصراف حساس از گالن مواد نو که قیمت آن ۹۰۰۰ تومان است استفاده می شود.با احتساب هزینه آب حداقل قیمت یک گالن آب مقطر ۲۰ لیتری برای مصارف عمده ۱۲۰۰۰ تومان است.بنا به سفارش از گالن های ۱۸ لیتری نیز استفاده نیز می شود.

آب مقطر 20 لیتری

آب مقطر ۲۰ لیتری با لیبل مخصوص

برخی از مشتریان اصرار دارند که حتما محصول دارای لیبل و نام برند باشد و برای برخی دیگر از مشتریان فقط کیفیت آب مهم است. ما محصول خود را با برند سپر عرضه می کنیم که قیمت هر گالن آب مقطر ۲۰ لیتری، ۱۶۰۰۰ تومان است این قیمت برای سفارشات عمده است.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عرضه کننده: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
پست الکترونیکی:mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آب دیونیزه ۴ لیتری درجه ۱

آب دیونیزه آبی است که یون های مضر آن حذف شده و مناسب برای آشامیدن نمی باشد،فروش این محصول در حجم های مختلف از قبیل ۴ لیتری برای مصارف صنعتی در بازار انجام می گی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام