مرکز توزیع آب دیونیزه دوبار تقطیر

آب دیونیزه دوبار تقطیر به آبی می‌گویند که از تقطیر مجدد آب تقطیر شده بدست می‌آید. عمل مجدد تقطیر آب منجر به افزایش خلوص آب می‌شود. این محصول در صنایع حساس مانند صنعت دارو و درمان و مواردی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم، استفاده می‌شود.

مرکز توزیع آب دیونیزه دوبار تقطیر

مشخصات مهم آب دیونیزه قلیایی

مشخصات مهم آب دیونیزه قلیایی آب دیونیزه قلیایی فاقد یون بوده و در صنایع مختلف که نیاز به آب فوق خالص دارند، استفاده می‌شود. میزان خلوص بالای این محصول آن را به گزینه‌ای مناسب برای استفاده در داروسازی، ساخت تجهیزات پزشکی، شستشوی قطعات حساس، حلال در لوازم بهداشتی، عطرسازی، تقویت سیستم سرمایشی و غیره تبدیل کرده است.

در مراحل تولید این محصول حجم زیادی از مواد معدنی موجود در آن به همراه یون‌ها نابود می‌شوند. استفاده از آب دیونیزه برای آشامیدن نه تنها مناسب نبوده بلکه می‌تواند مشکلاتی را نیز برای بدن به وجود آورد. همچنین آب دیونیزه دارای ویژگی‌های مانند چگالی کم، رسانایی پایین، توانایی انتقال جریان‌های کم و غیره است.

این آب گزینه مناسبی برای تامین رطوبت مورد نیاز پوست، جلوگیری از پیری پوست، از بین بردن جوش و آکنه به شمار می‌آید. در تهیه این محصول نسبت به آب‌های دیگر مراحل بیشتری طی می‌شود و این یکی از معایب آب دیونیزه است.

با این حال مراحل تولید طولانی و دشوار این محصول مشکلاتی را بوجود می‌آورد که می‌توان به مواردی مانند مصرف برق بالا، پیچیدگی دستگاه، قیمت بالای مواد بکار برده شده، خطر خیس شدن قسمت‌های برقی دستگاه و خشک کردن افراد به وسیله برق اشاره کرد.

تولید این محصول متناسب با عوامل خاصی، با روش‌های متفاوتی همچون تقطیر مجدد، استفاده از رزین و بکار بردن فیلتر‌های خاص انجام می‌پذیرد. در میان روش‌های نام برده شده استفاده از روش تقطیر آب یک بار تقطیر شده گزینه بسیار مناسب تری است.

در خرید آب دیونیزه قلیایی باید دقت شود که محصول دارای مجوز وزارت بهداشت بوده و از بسته بندی مناسب و کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد.

فروشندگان انواع آب دیونیزه دوبار تقطیر

فروشندگان انواع آب دیونیزه دوبار تقطیر امروزه با افزایش نیاز صنایع مختلف به آب دیونیزه مصرف آن با رشد چشمگیری مواجه شده است. با وجود اینکه مراکز زیادی در نقاط مختلف کشور به تولید این محصول مشغول هستند ولی خرید آن از مراکز معروف و معتبر که از رضایت مشتریان را کسب کرده‌اند، پیشنهاد می‌شود.

گروه بازرگانی آب مقطر ایران یکی از فروشندگان آب دیونیزه در داخل کشور است. این شرکت با بکارگیری بهداشتی ترین دستگاه‌های دیونیزه آب، استفاده از استاندارد‌های روز دنیا، بسته بندی‌های جذاب و رعایت بسیاری از موارد دیگر قصد دارد تا محصولی خالص و مقرون به صرفه را در بازار داخلی و خارجی توزیع کرده و نظر خریداران را کسب کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top