مرجع خرید آب مقطر صنعتی

آب مقطر صنعتی به صورت عمده و همچنین در گالن پلی اتیلن عرضه شده است. بازار آب مقطر ایران مرجع خرید و فروش این محصول و سایر محصولات مرتبط است.

 

مناسبترین قیمت آب مقطر صنعتی

برای خرید آب مقطر با مناسبترین قیمت ما این محصول را از طریق تاتنکرهای پلی اتیلن در اختیار مصرف کننذگان قرار می دهیم. وقتی سفارش خرید شما به صورت عمده باشد آب مقطر خالص از طریق تانکرهای استاندارد که درجه خلوص آب را حفظ می کند، برای شما راسال خواهد شد.

در این روش آب با حفظ درجه خلوص از طریق پمپ و شیلنگ تخلیه می گردد.

آب مقطر صنعتی

خرید آب مقطر صنعتی

برای خرید آب مقطر کافی است با واحد فروش ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن این محصول به صورت فله و در بسته بندی های مورد نظر به شما تحویل داده شود.

اگر در شهرستان هستید به هیچ عنوان نگران نباشید زیرا ارسال به تمام استانها و شهرها هم از طریق تانکر و هم به وسیله باربری امکان پذیر شده است.

آب مقطر صنعتی

خرید عمده آب مقطر

عموما برای مصارف از آب مقطر صنعتی استفاده می شود که از طریق زرین تصفیه شده و در واقع به آن آب مقطر صنعتی دیونیزه می گویند. در چنین مواردی بهتر است آب دیونیزه پس از تولید در تانکرهای مخصوص بارگیری و برای مشتری ازسال شود.

هم اکنون در سراسر تهران، کرج، اصفهان، تبریز این امکان فراهم شده و برای سایر استانها ارسال از طریق استانهای نامبرده انجام می شود.

روش دیگر خرید گالن های 20 و 220 لیتری است. آب مقطر در این گانها برای مشتری فرستاده می شود و می توانند تا مدت زیادی آب مقطر را در این ظروف نگهداری کنند.

آب مقطر صنعتی

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top