قیمت عمده آب مقطر باطری

آب مقطر باطری با قیمت عمده جهت ارائه به مصرف کنندگان و خریداران در سراسر کشور عرضه می شود. کافی است در خواست خود را به ما اطلاع داده تا در کوتاهترین زمان انواع آب مقطر و آب اسید باتری را تولید تهیه و برای شما ارسال کنیم.

آب مقطر باطری

قیمت انواع آب مقطر باطری

با توجه به اینکه تولید و فروش آب مقطر باطری یا همان آب اسید به صورت سفترشی بوده و می تواند در غلظتهای مختلف تولید شود بنابراین قیمت محصول به موارد زیر بستگی دارد:

 • غلظت آب مقطر باطری
  هر چه قدر غلظت آب مقطر یا آب اسید باتری بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.
 • میزان سفارش
 • ما می توانیم آب مقطر باطری در هر غلظتی که مورد نظر شماست تولید کرده و در حجم عمده به صورت تانکری بابرای شما ارسال کنیم و در محل از طریق پمپ مخصوص اسید تخلیه کنیم. در این صورت قیمت تمام شده کمتر خواهد بود.
  با توجه به موارد فوق جهت استعلام قیمت روز و ارائه پیش فاکتور با مدیریت فروش در تماس باشید.

آب مقطری که در باطری استفاده می شود در واقع دو نوع می باشد:

 1. آب مقطر خالص
 2.  آب اسید باطری

در برخی از مواقع برای رقیق سازی باطری از آب مقطر استفاده می کنند در اینجا آب مقطر دیونیزه بهترین گزینه است. اما آب اسید باطری در واقع آب مقطر محصول در اسید است که عموما دارای غلظت 25 درصد است.

آب مقطر باطری

ناگفته هایی در مورد آب مقطر باطری

 • آب مقطر در واقع مایعی است که در باطری ماشین و در الکترولیت باطری قرار می گیرد و خاصیت آن این است که باعث می شود الکترولیت به اندازه کافی متراکم شده و باطری به خوبی کار کند.
 • یکی از سوالاتی که همیشه مصرف کنندگان می پرسند این است که غلظت آب اسید باططری چقدر باید باشد. استاندارد جهانی این است که این محصول شامل 65 درصد آب مقطر و 35 درصد اسید سولفوریک باشد. البته در بسیاری موارد این نسبت 75 به 25 تغییر می کند.
 • استفاده از آب معمولی در باطری باعث می شود که املاح آب به مرور به الکترولیتها آسیب رسانده و عمر باطری ماشین را کاهش دهد. خاصیت آب مقطر این است که فاقد این ناخالصی بوده و راندمان و طول عمر باطری را افزایش می دهد.
 • اگر سطع غلظت اسید در باطری افزایش یابد و آب مقطر کافی در محلول الکترولیت نباشد به مرور  صفحات الکترولیت باطری آسیب می بیند.

آب مقطر باطری

فروش آب مقطر باطری

فروش آب مقطر مخصوص باطری در حجم های زیر انجام می شود:

 1. آب اسید نیم لیتری
 2. آب اسید 1 لیتری
 3. آب اسید 5 لتری
 4. آب اسید 20 لیتری
  برای حجم نیم و یک و 5 لیتری حداقل سفارش باید 200 عدد باشد. اما برای آب باطری 20 لیتری حداقل 5 گالن باید سفارش داده شود.
 5. فروش تانکری آب مقطر باطری
  در این روش حداثل سفارش باید 500 لیتر باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top