قیمت دقیق آب دیونیزه پزشکی در سال 99

قیمت دقیق آب مقطر برای رادیاتور و آب دیونیزه پزشکی در سال 99 بستگی به کیفیت و بسته بندی آن دارد. آب دیونیزه کاربرد ها و کارایی های فراوانی در بخش پزشکی و مراکز درمانی دارد، به همین دلیل تولید و فروش آن افزایش یافته است‌.

قیمت دقیق آب دیونیزه پزشکی در سال 99

آشنایی با انواع آب دیونیزه

آشنایی با انواع آب دیونیزهانواع آب مقطر قابل شرب و آب دیونیزه در کشورمان با استفاده از روش های جدید و مدرن با رعایت نکات بهداشتی و استاندارد های جهانی تولید می شوند. انواع آب دیونیزه شده عاری از یون های محلول است.  یعنی بدون اتم با بار الکتریکی  آب معمولاً یون های زیادی دارد.  آنهایی که هنگام دیونیزه شدن از بین می روند دارای بار الکتریکی مثبت یا کاتیون و منفی یا آنیون هستند.  از جمله یون های مثبت حذف شده توسط آب دیونیزه کننده سدیم ، کلسیم ، آهن و مس است.

از جمله آنیونهای استخراج شده کربناتها ، فلورایدها ، کلریدها و غیره هستند.  فرایند دیونیزاسیون با عبور آب جاری ، چشمه یا مقطر از طریق رزین با بار الکتریکی یا رزین تبادل یونی صورت می گیرد.  شایان ذکر است که آب دیونیزه شده لزوماً آب خالص نیست.

دیونیزاسیون ذرات آلی غیر قابل شارژ (به عنوان مثال ، اکثر باکتری ها و ویروس ها) یا آلاینده های آلی را از بین نمی برد.  آب دیونیزه شده اغلب در آزمایشگاههایی مورد استفاده قرار می گیرد که حضور یونهای محلول باعث ایجاد مداخله در آنالیزها می شود.

این می تواند مست باشد اما توصیه نمی شود به طور مرتب آنرا انجام دهید.  از یک طرف ، زیرا طعم و مزه آن کاملا مطبوع نیست.  از طرف دیگر ، زیرا فاقد مواد معدنی است.  کلسیم و منیزیم که به طور معمول در آب یافت می شوند ، اثرات مفیدی برای سلامتی دارند.

محل فروش عمده آب دیونیزه پزشکی درجه یک

محل فروش عمده آب دیونیزه پزشکی درجه یکمحل فروش آب دیونیزه پزشکی درجه یک در بسیاری از شهر های کشورمان می باشد. در مراکز و فروشگاه های معتبر ما، انواع آب دیونیزه با کیفیت ها و بسته بندی های مختلف به فروش می رسند‌. آب دیونیزه خالص بوده و به همین در قسمت های پزشکی استفاده می شود.

آب دیونیزه شده از بستر رزینهای تبادل یونی عبور می کند.  یونهای موجود در آب روی این رزین جذب می شوند.  رزین ها از مواد مصنوعی ساخته شده اند ، به طور کلی آنها کره های پلیمری هستند که یک یون بطور دائمی بر روی آنها ثابت شده است.

این یون ، که در رزین ثابت است ، نمی تواند خارج شود یا جایگزین شود زیرا بخشی از سازه است.  برای حفظ بیطرفی الکتریکی رزین ، این یون های ثابت توسط یونی که بار متضادی دارد خنثی می شوند.  این یون توانایی خروج یا ورود به رزین را دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top