بازار آب مقطر ایران، شما را به خرید بهترین آب مقطر و آب دیونیزه و محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 7 =

قیمت آب دیونیزه در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت آب دیونیزه بسته بندیقیمت عمده آب دیونیزهفروش عمده آب دیونیزهبازار هدف مراکز فروش عمده آب های دیونیزه 
آب مقطر بهداشتی

قیمت آب دیونیزه که با برندهای مختلفی در بازار موجود است هر کدام متناسب با شرکت تولیدکننده دارای قیمت های متنوع و متفاوتی می باشد. اما قیمت فله هر لیتر آب دیونیزه بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومان متفاوت بوده و حتی در برخی شهرها تا ۵۰۰ تومان نیز خریداری می شود.

قیمت آب دیونیزه بسته بندی

آب دیونیزه بسته بندی شده با قیمت زیر عرضه می شود، توجه داشته باشید برای استعلام قیمت های روز و قیمت فروش عمده حتما با ما تماس بگیرید.

  • آب دیونیزه ۴ لیتری   ۷۰۰۰
  • آب دیونیزه ۵  لیتری ۹۰۰۰
  • آب دیونیزه ۲۰ لیتری ۱۹۰۰۰

قیمت آب دیونیزه

قیمت عمده آب دیونیزه

قیمت آب دیونیزه برای هر لیتر، در خریدهای عمده و به صورت تانکری معمولا از ۲۰۰ تومان فراتر نمی رود علت آن هم رقابت در این بازار است. البته حداقل سفارش عمده باید بالای ۲۰۰۰ لیتر باشد.

آب دیونیزه موارد استفاده متعددی را دارا می باشد و مراکز مختلف به وجود این محصولات نیازمند می باشند چرا که از طریق آن بسیاری از فعالیت ها صورت می گیرد به طوری که نبود آن می تواند مشکلات و مسائلی را برای بخش های مختلف ایجاد کند.

مراکزی که به میزان بالا از آب های دیونیزه استفاده می کنند معمولا جهت تامین این محصول اقدام به خرید عمده چرا که در خرید عمده می توان کاهش قیمت محصولات را شاهد بود.

خرید عمده آب های دیونیزه می تواند  مقرون به صرفه تر واقع شود به طوریکه افراد بتوانند میزان بیشتری از این کالا را با بودجه ی خود خریداری کنند.

قیمت آب دیونیزه

فروش عمده آب دیونیزه

آب دیونیزه را می توان به صورت عمده نیز خریداری کرد زیرا در بین تولیدکننده و خریدار معمولا واسطه هایی قرار می گیرند که می توانند این کالا را به بازارهای خرید و فروش وارد کنند.

طبعا این واسطه ها تنها به صورت عمده محصولات خود را به فروش می رسانند چرا که به دنبال حذف معضل خواب سرمایه ی خود می باشند اما این تنها واسطه ها را از مزیت برخوردار نمی کند و خریداران نیز می توانند با خرید عمده آب های دیونیزه از مزایایی بهره مند شوند.

قیمت آب دیونیزه

بازار هدف مراکز فروش عمده آب های دیونیزه 

همانطور که در بالا اشاره کردیم راهایی  برای کاهش قیمت آب های دیونیزه وجود دارد که خرید به صورت عمده بخشی از این راهکارها به حساب خواهد آمد.

اما شاید اینکه مراکز فروش عمده معمولا چه بازارهای هدفی را جهت توزیع  آب های دیونیزه در نظر دارند جای سوال داشته باشد و ذهن ها را به خود مشغول کند.

از جمله بازارهای هدف مراکز فروش عمده آب های دیونیزه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آزمایشگاه ها
  • مراکز تحقیقاتی
  • کارخانه ها تولید محصولات شیمیایی
  • کارخانه های تولید محصولات غذایی

قیمت آب دیونیزه

مهدی خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازار آب مقطر ایران، شما را به خرید بهترین آب مقطر و آب دیونیزه و محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 + 4 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید