فروش مستقیم آب مقطر صنعتی بسته بندی


فروش مستقیم آب مقطر صنعتی بسته بندی شده در کشورمان بسیار زیادتر از سال‌های قبل شده است‌ آب مقطر صنعتی همانطور که از نامش پیداست، در مصارف صنعتی استفاده زیادی داشته و به همین دلیل فروش بالایی دارد.

فروش مستقیم آب مقطر صنعتی بسته بندی

تفاوت آب مقطر صنعتی و خوراکی چیست؟

تفاوت آب مقطر صنعتی و خوراکی چیست؟تفاوت آب مقطر صنعتی و خوراکی در کیفیت و نوع بسته بندی آنها می باشد. آب مقطر صنعتی در صنایع استفاده می‌شود و آب مقطر و خوراکی برای آشامیدن روزانه کاربرد فراوان دارد.

 آب مقطر آبی است که از طریق تقطیر از آلودگی ها پاک می شود.  روند نسبتاً ساده است.  آب به جوش آورده شده و به بخار تبدیل می شود.  بخار از طریق لوله های خنک کننده جریان می یابد و مجدداً به آب خالص می رسد.  این متفاوت از سادگی فیلتر کردن آب است زیرا این فرآیند همه موجودات و مواد شیمیایی به طور بالقوه مضر را از بین می برد.  همانطور که تصور می کنید ، نوشیدن و استفاده از آب مقطر فراتر از بهبود بوی سطحی و طعم مزایایی دارد.

 مهمترین فواید بهداشتی برای تقطیر آب ، از بین بردن آلودگی های ناشی از آب است که به طور بالقوه در آب یافت می شود.  نوشیدن آب آلوده یکی از سریعترین راههای گسترش بیماری ، فلزات سمی و آلاینده های صنعتی است.  با از بین بردن آلاینده ها از آب از طریق تقطیر ، می توانیم به کاهش خطر ابتلا به بیماریهای بعدی و ایجاد سمی کمک کنیم.

 بیشترین نگرانی در مورد نوشیدن آب شهری این است که کلر و / یا فلوراید به عنوان بخشی از فرآیند تصفیه آب اضافه می شوند.  افزودن فلوراید قوطی عظیم کرم ها به تنهایی و شاید یکی از بزرگترین کلاهبرداری هایی است که در دوران مدرن مرتکب شده است.  در میان بسیاری از نگرانی های دیگر ، بیش از حد فلوراید موجود در آب آشامیدنی شما می تواند عوارض جانبی مانند تغییر رنگ دندان و شکستن مینای دندان داشته باشد.  کلر می تواند به مقدار کم آب برای پوست شما مضر باشد ، همچنین می تواند در مقادیر رقیق شده آب شهر برای بدن شما مضر باشد.  آب مقطر این مواد شیمیایی و سایر مواد را فیلتر کرده است تا آنچه را آب خالص می نامند ، تهیه کند.

 بسیاری از منابع آب شهری همچنین حاوی کلسیم هستند.  در حالی که کلسیم برای حفظ سلامتی ضروری است ، کلسیم بیش از حد می تواند پیش ساز تشکیل سنگ کلیه باشد.  برای برخی از افراد ، سنگ کلیه می تواند یک نگرانی مداوم و دردناک باشد و نوشیدن آب مقطر می تواند خطر ابتلا به بیشتر سنگ کلیه را کاهش دهد.  و اگر ترجیح می دهید در کنترل کامل نحوه دریافت ویتامین ها و مواد معدنی خود باشید ، هیچ جایگزینی برای آب مقطر وجود ندارد.

 تقطیر ناخالصی های موجود در آب را از بین می برد اما مواد معدنی طبیعی را نیز از بین می برد.  سازمان بهداشت جهانی اظهار داشته است که 14 ریز مغذی لازم از آب مقطر غایب هستند.  بدن ما به عملکرد این مواد معدنی نیاز دارد.  اگر مقدار روزانه این مواد معدنی را در آب خود دریافت نمی کنید ، لازم است آنها را از منابع غذایی یا مولتی ویتامین دریافت کنید.

قیمت دقیق آب مقطر صنعتی در تهران

قیمت دقیق آب مقطر صنعتی در تهران فروش آب مقطر در تهران و شهرهای دیگر با قیمت‌های متفاوتی صورت می‌گیرد، به طور کلی قیمت دقیق آب مقطر صنعتی در شهرهای بزرگ با توجه به کیفیت و بسته‌بندی آن مشخص می‌شود. آب مقطر 20 لیتری دارای کیفیتی بی نظیر بوده و قیمت آن به نسبت سایر آب مقطر ها مناسب و ارزان می باشد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *