فروش آب مقطر خالص و فوق خالص دیونیزه

فروش آب مقطر خالص و فوق خالص دیونیزه، از طریق نمایندگی های معتبر و یا فروشگاه های اینترنتی فروش آب مقطر خالص انجام می پذیرد.آب مقطر با اسامی مترادف آب دیونیزه یا آب مقطر خالص شناخته می‌شود.آب مقطر، آبی است که ناخالصی آن به روش تقطیر گرفته شده است.

آب مقطر فوق خالص

آب مقطر فوق خالص (Ultrapure Water) با آب مقطر خالص تفاوت دارد. علت تفاوت آب مقطر فوق خالص در این است که به اصطلاح در دستگاه‌های مخصوص دو بار تقطیر و تبخیر می شود.

در فرایند تولید آب مقطر فوق خالص، اصطلاحاً یون زدایی بیشتری انجام می شود. به طوری که بیشتر ناخالصی های یونی و غیر یونی از بین می‌روند.آب مقطر را به عنوان حلالی مهم برای داروسازی، صنایع و آزمایشگاه به کار می برند.

فروش آب مقطر خالص

آیا آب مقطر خالص و فوق خالص قابل نوشیدن است

مطلبی که باید در اینجا متذکر شویم این است که، آب مقطر خالص و فوق خالص به علت از دست دادن یون های خود، طعم خوبی ندارند و نباید از آن برای نوشیدن استفاده کرد.

تحقیقات نشان داده است که آب مقطر به علت از دست دادن مواد معدنی و املاح، برای بدن و سلامتی مضر است. که البته برای بیماران کلیوی و با مشورت پزشک مناسب است.

فروش آب مقطر خالص

فروش آب مقطر خالص

آب مقطر خالص در صنایع و کارخانه های داروسازی بسیار کاربرد دارد. می‌توان گفت یکی از علل فروش زیاد آب مقطر خالص کاربرد آن در باتری‌های اسیدی ماشین و کامیون ها است.

مصارف مختلف آب مقطر، باعث شده است که فروش آب مقطر خالص به روش های مختلف اعم از اینترنتی و یا حضوری انجام پذیرد.

قیمت آب مقطر خالص و فوق خالص دیونیزه

قیمت آب مقطر خاص و فوق خالص به نوع آب مقطر، نوع مصرف آن، روش خرید آب مقطز خالص و فوق خالص (حضوری، اینترنتی) و حجم خرید محصول (کلی و جزئی) بستگی دارد.

فروش آب مقطر خالص

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top