خرید آب مقطر خالص 5 لیتری

خرید آب مقطر خالص

خرید آب مقطر خالص 5 لیتری با قیمت مناسب و در بسته بندی 4 تایی گرینه مناسبی برای مصارف آزمایشگاهی، کلنیکها و مصارف حزیی آب مقطر می باشد.

آب مقطر 5 لیتری

عدم تصفیه درست آب

به صرف اینکه روی هر بسته 5 لیتری یا 20 لیتری برچسب آب مقطر چسبانده شود، دلیل بر این نمی شود که واقعا خالص سازی شده باشد. متاسفانه در بازار برخی از برند ها ادعا میکنند که آب صفر به مشتری تحویل می دهند در حالی که حتی آنالیز آزمایشگاهی هم ارائه نمیدهند.
حتما از مشتری آنالیز به روز بخواهید و یا قبل از خرید عمده نمونه محصول را تست نمایید.

خرید آب مقطر 5 لیتری

آب مقطر 5 لیتری چون به صورت چهار تایی شرینگ و بسته بندی می شود، حمل و نقل، انبار و استفاده از آن راحتتر خواهد بود مظاف براینکه ماندگاری آب مقطر را تا یکسال افزایش می دهد البته در صورتی که ار جای متعادل و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

فروش این محصول هم به صورت عمده و هم در برای خرید های جزیی نیز انحام می شود. البته فروش تکی نداریم.

خرید آب مقطر خالص

خرید آب مقطر خالص

ممکن است عبارت آب مقطر خالص در ابتدا پارادوکس به نظر بیاید اما در واقع هر آب مقطری به معنای واقعی کلمه نمی تواند خالص باشد، علت آن هم در نتیجه موارد زیر اتفاق می افتد:

 1. ناخالصی بسیار بالای آب ورودی
 2. استفاده از فیلتر و رزین با کیفیت پایین
 3. بسته بندی و نگهداری نامناسب آب مقطر
 4. عدم یون زدایی آب
 5. حمل نامناسب آب مقطر دیونیزه
 6. مخزن ذخیره آب اگر آلوده شده و ناخالصی داشته باشد.

ممکن است موارد دیگری هم باشد که موجب شود آب دیونیزه یا آب مقطر واقعا خالص نباشد ولی موارد بالا عمده دلایل ناخالصی آب مقطر می باشد. حال برای روشن شدن موضوع به شرح موارد بالا می پردازیم.

 • ناخالصی بسیار بالای آب ورودی
  در صورتی که آب ورودی دارای tds بالایی باشد مثلا بیشتر از 1000 ppm حتما باید سیستم تصفیه مورد مطابق با آن طراحی شود وگرنه آب مقطر خروجی در جه خلوص کافی را نخواهد داشت.
 • استفاده از فیلتر و رزین با کیفیت پایین
  به دلیل افزایش قیمت رزین و همچنین ممبران، برحی از تولید کنندگان دیرتر از موعد اقدام به تعویض موارد بالا می کنند که در نتیجه کیفیت آب خالص پایین می آید.
 • بسته بندی و نگهداری نامناسب
  اگر ظروفی که آب مقطر در آن بسته بندی می شود و یا نگهداری می شود کثیف یا دارای آلودگی باشد به شدت می تواند کیفیت آب مقطر خالص را تغییر دهد.
  همچنین نگهداری در محیط نامناسب هم می تواند کیفیت آب مقطر را دستخوش تغییر نماید.
 •  

  عدم یون زدایی آب
  بخار و میعان آب حتما آب را خالص می کند اما قطعا برخی از یونها را نمی تواند از آب حذف کند و این یونها برای برخی از مصارف ایجاد مشکل می نماید. بنابراین تا وقتی آب دیونیزه نشده باشد هنوز آب به طور کامل خالص نشده است.

  به موارد بالا بسنده می کنیم در صورتی که نیاز به خرید آب مقطر خالص دارید و یا جهت مشاوره می تواند با ما ارتباط بگیرید.

خرید آب مقطر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *